II edycja projektu „Liderzy 60+”. Sprawdź kto zrealizuje autorskie projekty!

Znamy już wyniki prac komisji konkursowej projektu „Liderzy 60+”. Sprawdź już teraz, które grupy senioralne wezmą udział w II edycji inicjatywy i zrealizują przygotowane przez siebie autorskie projekty.

Komisja konkursowa dokonała wyboru sześciu grup senioralnych spośród dwunastu zgłoszonych. Jak podkreślają jej członkowie, wybór nie należał do łatwych, a wszystkie planowane inicjatywy są godne uwagi i warte zrealizowania!

Oto zwycięskie grupy:

• Seniorki z Krynickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z inicjatywą pt. „Spotkanie z ikoną!”,
  • Seniorzy ze Starego Sącza z inicjatywą pt. „Wigilia dla seniorów”,
  • Seniorzy z „Odlotowego Klubu Seniora” z Bobowej i okolic z inicjatywą pn. „Ginące zawody w oczach dzieci”,
  • Seniorki z Limanowej z inicjatywą pt. „Z tradycją naszych Ojców”,
  • Seniorki z Kamionki-Wielkiej z inicjatywą pt. „Mikołajki w Parafialnym Domu Opieki Samarytanin”,
  • Seniorki z Gołkowic z inicjatywą pn. „Tradycja przez pokolenia bez barier”.

Gratulujemy zwycięzcom! W sposób szczególny dziękujemy wszystkim pozostałym grupom za udział w konkursie i bardzo ciekawe pomysły na zmienianie otaczającego nas świata na piękniejszy. Mamy nadzieję, że również zgłoszone przez Państwa projekty uda się zrealizować w najbliższej przyszłości.

Niebawem na naszej stronie internetowej opublikujemy więcej informacji o zaplanowanych – w ramach II edycji projektu „Liderzy 60+” – inicjatywach.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.